До уваги батьків! Триває набір дітей для занять футболом!

Дата: 11.03.2020 15:18

ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНИЗАЦИЯ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «Авіамістечко» (ГРГО ФК "Авіамістечко") постійно здійснює набір юнаків бажаючих займатись футболом 2008-2012 років народження, та додатковий набір юнаків 2007-2005 р.н.

Дитячо-юнацька команда міста є постійним учасником ДЮФЛ Полтавщини, різноманітних турнірів, чемпіонату Полтавщини серед молодіжних команд. Гравці команди забезпечуються спортивним інвентарем екіпіровкою та транспортом для поїздок на змагання. Навчання в групах безкоштовне. Кращі талановиті гравці команди мають змогу підвищувати спортивну майстерність в спеціалізованих спортивних закладах України.

Перегляд відбувається кожного вівторка о 16.00 год. на території спортивного майданчика із штучним покриттям Глобинської Гімназії №1 ім.В.Е.Курченка, бажаючим мати спортивний одяг та взуття.

Ричка Олександр Васильович,066-805-54-34

Чорноус Валерій Валерійович, 099-936-26-61