Дата: 17.03.2020 16:09

Фото без описуНа виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року та Доручення регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області №3/2020 від 13.03.2020 року, Глобинська міська рада з 17 березня 2020 року скасовує прийом громадян з особистих питань (окрім нагальних питань життєдіяльності) до особливого розпорядження.

Для отримання інформації звертатись за тел. 25-5-40.

Просимо з розумінням поставитись до цих заходів зумовлених виключно необхідністю збереження життя та здоров'я громадян.

Глобинська міська рада