Дата: 23.03.2020 09:11

Розробник – фінансовий відділ виконавчого комітету міської ради.

Проєкт регуляторного акта передбачає збільшення дохідної частини міського бюджету для забезпечення його збалансованості та задоволення нагальних потреб громади міста, у тому числі й за рахунок перегляду окремих ставок податку на майно в частині плати за землю на території громади та можливого надання обґрунтованих додаткових пільг з його сплати певним категоріям суб’єктів господарювання.

З метою отримання пропозицій та зауважень проєкт регуляторного акту - проєкт рішення Глобинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  2021 рік по Глобинській міській об’єднаній  територіальній  громаді у Полтавській області» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено з 27 березня 2020 року в розділі  «Регуляторна діяльність» на офіційній веб-сторінці Глобинської міської ради в мережі Інтернет : https://globynska-gromada.gov.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету міської ради або постійній комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку за адресою: м.Глобине, вул. Центральна,285.