Пенсіонери старше 80-ти років почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії

Дата: 10.04.2020 14:15

7 квітня, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020  №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” пенсіонери старше 80-ти років почали одержувати щомісячні компенсаційні виплати до пенсії.

Згідно з урядовим рішенням компенсаційну виплату до 500 гривень призначатимуть пенсіонерам, які досягли віку 80 років і старше, але при цьому розмір їх пенсії не перевищує 9205 гривень. Разом з тим після встановлення щомісячної виплати пенсія теж не повинна перевищувати 9205 гривень.

Крім того, окрему увагу приділили людям старше 80 років, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки. У таких громадян мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою, ніж 2600 гривень.

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели відповідні перерахунки для 57,7 тисяч пенсіонерів( з них 2,4 тисячі це пенсіонери Глобинського району), які досягли віку 80 років, виготовили виплатні відомості, які передали банкам та відділенням АТ “Укрпошта”.

Іншим пенсіонерам відповідна щомісячна компенсаційна виплата буде встановлюватись після досягнення ними 80-річного віку.

Пенсіонери старше 80-ти років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом з пенсією за квітень. Пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ “Укрпошта” додому.

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області