Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Великоднем! Зі світлою неділею!

Дата: 17.04.2020 13:48

Фото без описуЗ усіх великих християнських свят церковного року свято Воскресіння Христового найбільш давнє, урочисте й радісне, адже символізує перемогу над смертю Ісуса Христа, котрий прийняв її за гріхи людей задля спасіння людського роду від страшних бід. Тож, радіймо приходу цього Світлого дня.

Щонайперше, бажаю вашим родинам Господнього благословення. Навіть тоді, коли небо нашого життя затягують хмари важких випробувань, плекаймо в собі цю радість, яку Христос подарував нам Спасінням у Вічності.

Миру та злагоди усім на українській землі. Нехай Господь захищає вас від усіляких бід та береже вашу душу, оберігає всю вашу родину, та дарує здоров'я, а доля посилає вам багато приводів для радості і щастя.

Відсвяткуйте Великдень вдома! Дивіться трансляції богослужінь онлайн! Бережіть себе та своїх рідних. Зі святом усіх, будьте здорові!

Смачної паски та багатого вам столу! Христос Воскрес!

З повагою,

Глобинський міський голова                                    Станіслав Джусь