Дата: 17.04.2020 13:10

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0152 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:0369, місце розташування: м. Глобине, вул. Травнева, 2-а.

Відповідно до Законів України „Про оцінку земель”, „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та «Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок на території Глобинської міської ради», що затверджено рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради №39 від 21 лютого 2018 року, 17 квітня 2020 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0152 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:0369, місце розташування: м. Глобине, вул. Травнева, 2-а. Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 17 квітня 2020 року №2) переможцем конкурсу для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0152 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:0369, місце розташування: м. Глобине, вул. Травнева, 2-а, визначено – ТОВ «БІНОМ-ГРУП».

Виконавчий комітет Глобинської міської ради