Оголошено конкурс на надання послуги з вивезення побутових відходів

Дата: 21.04.2020 13:33

Фото без опису3 квітня 2020 року в районній газеті «Зоря Придніпров'я» опубліковане оголошення про проведення на території Глобинської ОТГ конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в населених пунктах Глобинської міської ради.

Згідно конкурсної документації даною послугою планується охопити 19 населених пунктів, а саме: м. Глобине та села Бабичівка, Бориси, Битакове Озеро, Жуки, Коломицівка, Кордубанове, Набережне, Новомосковське, Новоселівка, Опришки, Павлівка, Пироги, Семимогили, Старий Хутір, Устимівка, Черевані, Шепелівка, Яроші.

Сумарний річний обсяг утворення твердих побутових відходів по усіх населених пунктах громади становить 27,885 тис. куб.м., рідких відходів по м. Глобине – 11,880 тис. куб.м.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- мати в достатній кількості спеціально обладнані транспортні засоби для вивезення відходів;

- мати матеріально-технічну базу для зберігання та охорони спеціально обладнаних транспортних засобів;

- здійснювати щоденний контроль за технічним станом спеціально обладнаних транспортних засобів;

- власними силами виконувати технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів та підтримувати їх належний санітарний стан;

- мати досвід з надання послуги з вивезення побутових відходів не менше одного року;

- мати достатню кількість працівників відповідної кваліфікації.

Для участі у конкурсі претендент повинен надати конкурсному комітету перелік документів, які підтверджують відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам згідно до п. 15 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173.

Дата і час проведення конкурсу – о 10.00 годині 5 травня 2020 року.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 9.00 години 5 травня 2020 року.

Місце проведення конкурсу: 39000 Полтавська обл., м.Глобине вул. Центральна,285

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів можна звернувшись до секретаря конкурсної комісії – начальника відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Глобинської міської ради Пономарьова С.Б.: 39000 Полтавська область, м. Глобине, вул. Центральна, 275,  тел. (05365) 24-6-07