ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦНАП ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 28.04.2020 11:06

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 року передбачено перелік послуг, які в умовах епідемічної ситуації надаються у ЦНАП. Враховуючи рекомендації постанови та беручи до виконання рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради від 28.04.2020 р., з 29.04.2020р. та на період тривалості карантину через  ЦНАП замовляйте наступні послуги:

• вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років;
  • призначення житлових субсидій;
  • надання родового сертифікату вагітним громадянам Глобинської ОТГ
  • реєстрація місця проживання;
  • зняття з реєстрації місця проживання;
  • видача довідки про реєстрацію;
  • надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою;
  • державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
  • державна реєстрація речових прав , похідних від права власності.

Послугу можна замовити поштою (рекомендованим листом з описом вкладення), якщо такий порядок передбачено інформаційною карткою послуги, або залишити пакет документів у скриньці на вході до ЦНАПу.

У відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 530-IX з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Дякуємо за розуміння та будьте здорові!!!