Пам'ять воїнів-визволителів та жертв Другої світової війни вшанували в старостинських округах Глобинської громади

Дата: 08.05.2020 13:16

Пам'ять тих, хто віддав життя за рідну землю, сотень тисяч земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, усіх жертв страшної війни, тих, хто день за днем наближав Перемогу у Другій світовій війні вшанували сьогодні у Опришківському старостинському окрузі.

Провели покладання квітів до пам'ятників загиблим воїнам з нагоди 75-тої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і в селах Устимівка, Бабичівка та Набережному Бабичівського старостинського округу.