Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2020 08:44

Щорічно, у перший день літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - свято маленьких громадян нашої країни. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає, всіх тих, чиї серця наповнені любов’ю до дитини.

Турбота про дітей, всебічний розвиток їхніх індивідуальних здібностей, постійна підтримка, усвідомлення пріоритетності їхніх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Аби для кожної дитини дитинство стало найщасливішим періодом у житті, сповненим новими відкриттями та пригодами, турботою та любою, цікавим та змістовним дозвіллям.

Любі діти! Нехай у житті кожного з вас обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наша гордість, наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Тому від щирого серця зичимо вам якомога більше приємних несподіванок долі та особистих перемог, мирного неба та сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, щирих усмішок та веселих, надійних друзів, здоров’я та удачі!