УВАГА ОПИТУВАННЯ!

Дата: 01.06.2020 16:10

Фото без описуРозпорядженням голови обласної ради від 28.04.2020 №88 оголошено обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року з 01 травня 2020 року.

Наша громада стала переможцем конкурсу, який проводився в 2018 році, і отримала для реалізації проєкту «Реконструкція об’єктів вуличного освітлення м. Глобине шляхом облаштування засобами диспетчеризації» 600,0 тис. грн. коштів з обласного бюджету. Проєкт був успішно реалізований і сприяє покращенню умов життя мешканців міста Глобине та деяких сіл.

Для участі в цьогорічному конкурсі відібрано низку проєктів, які відповідають напрямам, передбаченим умовам конкурсу.

Щоб відібрати один проєкт, який би презентував громаду в цьому конкурсі, розпочинаємо опитування жителів громади за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls/320

Учасникам опитування необхідно зареєструватися на платформі e-dem.ua (перейти на неї можна або за посиланям вище, або натиснувши на банер Фото без опису у лівому меню сайту громади), ввести у пошуку Глобинська ОТГ, відкрити опитування "Визначення проєкту від громади для участі в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року", та у формі поставити відмітку навпроти проєкту, який ви вважаєте найбільш актуальним для реалізації на теренах громади в 2021 році. (У разі виникнення питань щодо реєстрації на платформі звертатись за телефном 24-3-43).

Чекаємо на активну участь жителів громади!!!!

Ваша думка буде врахована при визначенні основного проєкту!!!!!

Короткий опис проєктів:

Напрям − впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери:

Проєкт «Проведення робіт з облаштування ІТП та реконструкції систем опалювання в Глобинській гімназії №1 та Глобинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Передбачає:

- проведення робіт з модернізації системи опалення навчальних закладів;

-  облаштування індивідуальних теплових пунктів в школах для збалансування витрат теплоносіїв по всьому приміщенню та автоматичного коригування внутрішньої температури в приміщенні в залежності від зовнішньої температури;

- створення нормативного температурного режиму в опалювальний період.

Орієнтовна вартість - близько 1000,0 тис. грн.

Напрям − збереження історико-культурної та духовної спадщини:

Проєкт « Створення історико-краєзнавчого музею Глобинської міської територіальної громади».

На сьогоднішній день громада має для свого історико-краєзнавчого музею більше 3000 експонатів, які представляють велику історичну цінність. Однак, відсутнє приміщення, в якому можна було б розмістити цб експозицію.

Передбачає :

• проведення робіт з перепланування частини приміщення, відведеного під музей та проведення ремонту в приміщенні;
  • обладнання стелажів та вітрин для розміщення експонатів музею;
  • придбання та встановлення інформаційної інтерактивної дошки з комп’ютерним обладнанням до неї.

Орієнтовна вартість – близько       350,0  тис. грн.

Напрям − поліпшення екологічної інфраструктури, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф:

Проєкт «Поліпшення технічного стану частини річки Сухий Омельник (територія Глобинської міської ради) шляхом створення умов для розвитку іхтіофауни (рибного різноманіття)»

Передбачає :

• проведення робіт по очистці земснарядом дна  річки Сухий Омельник (територія Глобинської міської ради);
  • створення зимувальних ям для зимівлі риби, зменшення зимового мору;
  • облаштування місця організованого відпочинку жителів в районі «Авіамістечка».

Орієнтовна вартість – 1500,0 тис. грн.

Напрям − організація ефективної системи надання муніципальних послуг населенню:

Проєкт «Придбання обладнання для виготовлення паспортів та посвідчень водія в ЦНАП виконавчого комітету Глобинської міської ради»

Передбачає:

- придбання обладнання (фотоапаратура, обладнання для друку, комп’ютерна техніка);

• придбання та встановлення програмного забезпечення;
  • підключення спеціального каналу зв’язку.

(Довідка – в минулому році послугу по паспортах отримали через міський ЦНАП – 1000 користувачів, в нинішньому – 400).

Орієнтовна вартість – близько 1 000,0 тис. грн.

Напрям − освітнє, наукове та інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування.

Проєкт «Електронний документообіг («Електронні щоденники») в навчальних закладах Глобинської ОТГ»

Дасть змогу батькам в режимі он-лайн контролювати успішність учнів, стан виконання домашніх завдань, отримувати повідомлення від учителів про поведінку дітей.

Передбачає :

• придбання комп’ютерного обладнання для шкіл громади;
  •  придбання та встановлення ліцензійного програмного забезпечення.

Орієнтовна вартість – 1200,0 тис. грн.