Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Запрошуємо познайомитись із творчістю відомої письменниці Ніни Фіалко у бібліотеках громади

Дата: 12.06.2020 08:19
Кількість переглядів: 646

Письменницю Ніну Фіалко знають в Україні здебільшого як авторку романів. Народилася на Черкащині, працювала кухарем, живе в Тернополі. А взялася за письменницьку працю Ніна Фіалко у шістдесят років. І це ще один яскравий приклад того, що змінити своє життя можна будь-коли.

«Раніше я ніколи не писала, – каже пані Ніна. – Навіть у думках не було. Стрес через вихід на пенсію та економічна криза 90-х змусила мене переосмислити життя. Щоб майнути за кордон чи зайнятися бізнесом – не мала ні бажання, ні здоров’я. А щоб від безгрошів’я не втратити розум, почала писати романи. Мої романи написані правдиво і, мабуть, тому користуються попитом у читачів».

Романи  Ніни Фіалко читаються легко і… швидко. Саме за цю легкість і простоту у сприйнятті написаного, у тернопільської письменниці багато поціновувачів, які живуть в різних куточках нашої держави.

Книги Ніни Фіалко є у фондах бібліотек  Глобинської  ОТГ!

  Запрошуємо познайомитись із творчістю відомої письменниці та багатьма іншими новинками літератури та періодики у бібліотеках громади. Проведіть своє дозвілля змістовно! Дізнавайтесь більше із  блогу «Бібліотечна планета»  https://globinobiblioteka.blogspot.com

 Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень