Полтавська область, Кременчуцький район

Друга перемога ФК «Глобине»

Дата: 22.06.2020 11:41
Кількість переглядів: 553

21 червня 2020 р. відбувся другий тур першості Полтавської області з футболу серед команд першої ліги групи «Б». Наша команда грала на виїзді з командою «Дружба» (Очеретувате). Домашні зустрічі команда з Очеретуватого проводить на стадіоні смт. Семенівка.

Гра в першому таймі більшість часу проходила в центрі поля, і загострень та голевих моментів в команд практично не було. Не змінилась гра і в другому таймі. Вирішальним моментом для глобинчан стала 80-та хвилина зустрічі, коли в ворота «Дружби» було призначено штрафний удар. Виконувати штрафний підійшов Руслан Дегтяр. Удар – гол.

Наша команда вистояла натиск гравців з Очеретуватого в основний і додатковий час та отримала важливу перемогу з рахунком 1:0.

Відбулись інші матчі нашої групи:

1. «Сенча» – «Пирятин» 1:1.
  2. ФК «Мирород-2019» – "Семенівка" 2:1.
  3. ФК «Кременчук» – "Харчовик" 2:4.

З другого туру в нашій групі «Б» додалась 8 команда ФК «Кременчук». Тепер в календарі, де команди пропускали тур, вони будуть грати з командою ФК «Кременчук».

Наводимо турнірну таблицю станом на 22 червня 2020 року.

Першість Полтавської області з футболу 2020 року
Перша ліга група «Б»
Турнірна таблиця станом на 22.06.2020 р.

Фото без опису

Наступний тур відбудеться у неділю (28 червня). ФК «Глобине» зустрінеться з ФК «Миргород-2019». Початок матча о 17 годині.