26 червня – День без авто

Дата: 24.06.2020 08:00

Планета Шановні жителі громади!

26 червня 2020 року заходами до Днів сталої енергії в Глобинській міській ОТГ в рамках Європейського тижня сталої енергії 2020 (#EUSEW2020)  планується проведення акції «На роботу – без авто!».

Мета акції – долучити жителів громади, які щоденно користуються автомобільним транспортом, до збереження довкілля шляхом зменшення викидів вихлопних газів та захисту озонового шару Планети Земля!

Акцію організовує відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту разом з працівниками всіх підрозділів виконавчого комітету міської ради. Однак, коло учасників акції не обмежене! Всі бажаючі з інших установ та підприємств можуть долучитися до участі в акції, діставшись до місця роботи на велосипеді замість автомобіля.

Результати акції будуть висвітлені на вебсторінці міської ради в мережі Інтернет, тому прохання до всіх учасників – надсилайте фото з акції на електронну адресу відділу gl-veri@ukr.net

День без авто – чисте майбутнє для наших дітей і онуків!

Відділ соціально-економічного розвитку,
інвестицій та енергоменеджменту