Запрошуємо взяти участь у виставці малюнків і фотографій на енергозберігаючу тематику

Дата: 24.06.2020 08:13

Виставка Зелена громадаОдним із заходів Днів сталої енергії Глобинської ОТГ є проведення онлайн- виставки малюнків і фотографій на енергозберігаючу тематику "Зелена громада". Запрошуємо жителів громади взяти участь у цьому заході.

Для участі у виставці потрібно зареєструватися учасником в групі «Дні сталої енергії 2020 в Глобинській громаді  #EUSEW2020» на сторінці Глобинської ОТГ в соціальній мережі Фейсбук (перейдіть за цим посиланням) і розмістити там свій малюнок або фото.

Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас взяти участь в заходах Днів, бо тільки пропагуючи та впроваджуючи енергозберігаючі заходи вдома і на роботі ми зможемо зберегти нашу Планету від глобальних катастроф!!!

Відділ соціально-економічного розвитку,
інвестицій та енергоменеджменту