Фіналісти відомі

Дата: 10.07.2020 14:59

9 липня відбулися півфінальні ігри на Кубок Глобинського міського голови з міні-футболу 2020 року.

В першому матчі зустрілися команди «Нібулон» та ФК «Глобине». В першому таймі точилася рівна боротьба і закінчилася бойовою нічиєю 0:0. У другому таймі ФК «Глобине» додали обертів і забили два мячі. Тож першим фіналістом стала команда ФК «Глобине».

У другому матчі долю фінальної путівки розіграли «Кордубанове» та «Колос» Пустовійтове. Переконливу перемогу з рахунком 6:0 здобула команда «Кордубанове».

Фінальний матч відбудеться 16 липня 2020 року. Початок гри о 1900.

Одночасно нагадуємо, що цими вихідними (11-12 липня) відбудуться два матчі наших земляків:

11 липня о 1700 команда з В.Кринок приймає команду з В.Сорочинців.

12 липня о 1700 ФК «Глобине» приймає лідера нашої групи – команду «Харчовик» Червонозаводське.