ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ: ПРИЙОМ ЗАЯВ БУДЕ ЗУПИНЕНО

Дата: 23.07.2020 11:40

З 5 по 16 серпня відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

В зазначений період ПРИЙОМ ЗАЯВ щодо державної реєстрації бізнесу НЕ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ!

Тож, якщо у Вас є нагальна потреба зареєструвати, внести зміни до відомостей ЄДР або припинити підприємницьку діяльність зверніться до суб'єкта державної реєстрації до 05.08.2020 або ж після 16.08.2020 року.

Детальна інформація за наступним посиланням - https://minjust.gov.ua/news/ministry/denis-malyuska-minyust-zapuskae-onovleniy-edr