Вшанували визволителів рідного краю

Дата: 26.09.2020 11:47

26 вересня, у день визволення Глобиного, міський голова Станіслав Джусь з керівниками району та головою ветеранської організації Іваном Калениковичем Мошляком поклали квіти до місць поховань, загиблих у роки Другої світової війни.

Цього ж дня відбувся автопробіг із синьо-жовтими прапорами. У такий спосіб глобинці вшанували 77-у річницю визволення міста від фашистських окупантів. Кульмінацією пам’ятних заходів стало покладання квітів учасниками автопробігу до підніжжя пам’ятника Вічної Слави. Червоні гвоздики, як краплі крові, лягли на гранітні плити, нагадуючи людству про недоцільність будь-яких воєн.

Окрім цього, вже за доброю традицією, у переддень свята міський голова Станіслав Джусь відвідав ветеранів Другої світової війни – жителів громади, особисто висловив вдячність за те, що вибороли для нас свободу, повернули віру в майбутнє. Очільник громади вручив продуктові набори та побажав ще багато щедрих літ прожити у любові та повазі близьких та рідних.