Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника художнього Глобинського міського будинку культури ім. І. Франка

Дата: 02.10.2020 08:52
Кількість переглядів: 518

Фото без описуВідділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього Глобинського міського будинку культури ім. І. Франка:

 Кваліфікаційні вимоги до претендента:

- повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);

- стаж творчої роботи, участь в художній самодіяльності та аматорських колективах не менше 1 року.

 Основні завдання та обов’язки.

Керівник художній повинен координувати роботу творчих підрозділів щодо проведення художніх заходів, здійснювати керівництво щодо розробки та постановки сценаріїв проведення великих масових художніх заходів (театралізованих видовищ і свят, народних гулянь, жанрових свят тощо), організовувати вивчення та обмін досвідом роботи колективів народної творчості, їх огляди, виступи, в процесі діяльності підтримувати зв'язки з творчими спілками та громадськими організаціями щодо залучення до проведення заходів творчих працівників, вживати заходів щодо удосконалення творчої майстерності виконавців.

 

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються такі документи:

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копію трудової книжки (за наявності);

- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації. 

Документи приймаються протягом 15 календарних днів від дня оголошення конкурсу до 16 жовтня 2020 року включно за адресою: м. Глобине, вул. Садова, буд. 95А, телефон 099-79-79-537.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень