Високе визнання творчості нашої землячки

Дата: 10.11.2020 15:30

Фото без описуВчора, 9 листопада 2020 року Указом Президента України  нашій землячці – уродженці і почесній жительці с. Землянки, яскравій творчій особистості, поетесі і майстрині декоративно-прикладного мистецтва, натхненниці Загальнонаціонального проекту "Слово Кобзаря у вишивці", співавторці першого альманаху Глобинської міської літературно-мистецької громадської організації "Квітка натхнення" "Кларнети Глобинського краю", Катерині Андріївні Калініченко, присвоєно високе звання ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ.

Катерина Калініченко народилася 2 грудня 1951 року в родині колгоспників. Закінчила Гадяцьке училище культури, за фахом бібліотечний працівник, - нині на заслуженому відпочинку. Проживає в місті Полтава. Одружена має дві доньки та два внуки.

Катерина Андріївна багатогранна творча натура. Вона поет, майстер човникового мереживоплетіння – фриволіте, має чудовий співучий голос. Співала і була старостою хору «Полтавські піснярі». Саме тут, в цьому хорі,  вперше прозвучали пісні на слова її поезій.

Вона автор збірок поезій   «Дорогами життя» (2008 р.),  «Поклик рідної землі» (2011 р.),   «Ріднокрай» (2013 р.),   «Пророк і майдан»  (2015 р.),      «Душа живе в серці України» (2019 р.).  Лауреат ХIII, XIV та XVI Загальнонаціональних конкурсів «Українська мова – мова єднання» в номінаціях: «Мовне багатоголосся», «Велич слова Кобзаря», «Рубежі мужності і безсмертя».

Ми щиро вітаємо Катерину Андріївну Калініченко  з  такою визначною подією в її житті та щиро бажаємо   подальших творчих успіхів, натхнення і наснаги, міцного здоров’я  та  довгих років життя!

Виступ Калiнiченко К.А. на презентацii альманаху Кларнети Глобинського краю. Жовтень 2020 року