Дата: 16.11.2020 15:22

Фото без описуКеруючись п.6 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» секретарем Глобинської міської ради скликається 65 (позачергова) сесія Глобинської міської ради І скликання, яка відбудеться 17 листопада 2020 року о 15.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винесені такі питання:

1. Про внесення змін до міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.
  2. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на 2020 рік.
  3. Про  затвердження акту приймання-передачі автомобілів зі спільної власності територіальних громад Глобинського району в комунальну власність Глобинської  міської  ради.
  4. Про затвердження незалежної оцінки нежитлової будівлі, загальною площею 1110,7 кв.м., що розташована по вул. Дружби, 1, с. Бориси, Глобинського району Полтавської області.
  5. Про впорядкування скликань Глобинської міської ради.

Секретар міської ради                                                           С.В. Лазаренко