Дата: 26.11.2020 14:07

Фото без описуКеруючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Глобинська міська територіална виборча комісія Кременчуцького району Полтавської області повідомляє, що перше засідання  депутатів Глобинської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання відбудеться 8  грудня о 10:00 в районному будинку культури  за адресою: м. Глобине вул. Центральна 228.

Сесію буде проведено з дотриманням карантинних вимог (заходів) передбачених Постановою КМУ від 22 липня 2020 р. № 641  «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями) та рішенями міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради.