Учнівська молодь громади долучилась до руху за збереження хвойних дерев

Дата: 04.12.2020 20:24

Новорічна ялинка завжди була головним атрибутом зимових свят. У наш час навряд чи можна уявити собі новорічні і різдвяні свята без красивої пухнастої красуні. Але головне завдання, яке постало перед людством – зберегти зелені насадження.

Саме з метою пропаганди серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, виховання екологічної свідомості дітей та учнівської молоді,  поваги до народних традицій, розвитку дитячої творчості, щорічно проводиться традиційний конкурс «Збережи ялинку».

04 грудня 2020 року у відділі освіти Глобинської міської ради  розпочала роботу виставка учнівських робіт. На ній представлені роботи у шести номінаціях: «Новорічно-різдвяна композиція»,  «Сюжетна композиція»,  «Стилізована ялинка», «Новорічний вінок», «Новорічний подарунок»,  «Традиційна народна іграшка». Подані на виставку роботи вирізняються творчим підходом, оригінальністю, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів до проблеми збереження лісових насаджень, вивчення  і відродження  різдвяних обрядів та народних традицій. Серед 44 різноманітних виробів з найбільш поширених матеріалів (дерева, тканини, соломи, шишок, паперу, гудзиків, інших природних матеріалів, вторинної сировини) журі міського етапу конкурсу  визначить кращі роботи, які будуть направлені на обласний етап конкурсу.