Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад! Шановна громадо!

Дата: 07.12.2020 07:35

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Це свято кожного з нас, адже місцеве самоврядування - це основа громадянського суспільства, вираження ініціативи людей, невідємне право громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

Зазвичай, відзначаючи професійне свято, підбивають підсумки зробленого, оцінюють досягнення та невдачі, визначають першочергові і перспективні завдання. Та для мене особисто головним досягненням і найбільшим показником успішності моєї професійної діяльності є ваша довіра. Адже ви втретє довірили мені право очолити громаду, керувати діяльністю виконавчих органів  та захищати ваші інтереси.

І хоча нині на порядку денному багато проблем, впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, професійними і разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями у взаємоповазі та співпраці підніматимуть потенціал рідного краю на вищий рівень, а принципи місцевого самоврядування  будуть нашим путівником на цьому шляху.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, миру, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань!

З повагою,

Глобинський міський голова                                 Станіслав ДЖУСЬ