Гуманітарна допомога сім’ям

Дата: 11.12.2020 11:59

Юнісеф і гуманістЗабезпечення громадян вразливих категорій гуманітарною допомогою – є одним з напрямків співпраці служби у справах дітей та відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та БФ «Гуманіст».

Одним з прикладів злагодженої спільної роботи стала акція надання гуманітарної допомоги кризовим сім'ям з дітьми, в ході якої сьогодні, 11 грудня 2020 року, таким сім’ям було надано продуктові набори, засоби особистої гігієни, постільна білизна, тощо.

Служба у справах дітей та відділ соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради висловлюють подяку благодійнім організаціям: Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та БФ «Гуманіст», за небайдужість і підтримку по відношенню до людей, що потребують допомоги.