Про бюджет, тарифи та інше йшлося на черговому засіданні виконавчого комітету

Дата: 11.12.2020 12:48

10 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, у ході якого обговорено та погоджено проєкт бюджету Глобинської територіальної громади на 2021 рік: по доходах у сумі - 304224406 грн.; по видатках у сумі -  304224406 грн.  Проект бюджету буде внесено на затвердження сесією Глобинської міської ради.

Члени виконкому погодили проекти галузевих Програм, а саме: Комплексної програми розвитку культури Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; Програми  залучення та підтримки спеціалістів у закладах охорони здоров’я, освіти, культури Глобинської міської територіальної громади; Програми підтримки обдарованих дітей та молоді, творчих колективів та їх наставників Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; Комплексної програми Глобинської  міської територіальної громади з підтримки сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, та забезпечення прав дітей «На зустріч дітям» на 2021-2025 роки; Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки; Комплексної Програми розвитку освіти Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства  Глобинської міської ради на 2021 рік; Програми охорони довкілля, раціонального  використання природних ресурсів та  забезпечення екологічної безпеки на території Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік; Програми інформатизації Глобинської міської   ради та її виконавчих органів на 2021-2023 роки.

Начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому міської ради Сергій Пономарьов доповів про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів, що надаються КП «Глобинське». Так, з 01.01.2021 тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надаються  КП «Глобинське», встановлено в наступних розмірах: для населення  –  16,19 грн. за 1 куб. м. води; для бюджетних організацій - 16,19 грн. за 1 куб. м. води; для інших споживачів (приватних підприємств, підприємств та організацій не бюджетної сфери) - 19,27 грн. за 1 куб. м. води. У тарифах враховано податок на додану вартість.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.