A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Розроблено новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Дата: 11.01.2021 10:48
Кількість переглядів: 315

Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству. Новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ» був розроблений у 2019 році Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайн- освіти ЕdЕrа.

Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Запропоновані тексти, лекції та ілюстрації допомагають розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство. Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» Координатором проєктів ОБСЄ в Україні були розроблені тематичні посібники для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників. Детальніше за посиланням: https://globynska-gromada.gov.ua/onlajnkurs-iz-protidii-domashnomu-nasilstvu-10-43-24-11-01-2021/

Більше інформації щодо питань запобігання та протидії домашньому насильству, зокрема, перелік організацій, до яких можна звернутися за консультацією та допомогою міститься у роділі "Протидія домашньому насильству".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень