Дата: 05.02.2021 09:32

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад «спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Глобинської міської ради» (2 штатні одиниці), робочі місця знаходяться у селах Манжелія, Заможне.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про освіту, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 25-5-40, 24-3-74