Результати конкурсу на заміщення вакантних посад керівника художнього, режисера театралізованих заходів та свят, звукорежисера Глобинського міського будинку культури Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна,228)

Дата: 09.02.2021 14:47

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» 05.02.2021 відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради проведено конкурс на заміщення вакантних посад керівника художнього, звукорежисера, режисера театралізованих заходів та свят Глобинського міського будинку культури Глобинської міської ради.

Наказом начальника відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради була утворена відповідна конкурсна комісія, яка розглянула документи, ознайомилася з професійними даними учасників конкурсу.

За результатами конкурсу переможцями стали:

На посаду звукорежисера Глобинського міського будинку культури – Ринденко Борис Володимирович;

На посаду керівника художнього Глобинського міського будинку культури – Сліпих Олена Анатоліївна;

На посаду режисера театралізованих заходів та свят Глобинського міського будинку культури – Давидова Людмила Сергіївна.

Відповідно до рекомендацій конкурсної комісії з переможцями будуть  укладені контракти терміном на 3 роки.