Дорогі Жінки!

Дата: 05.03.2021 06:34

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру! Зі святом весни, краси і жіночності!

Весна – час кохання, оновлення, найпрекрасніших квітів, нового життя. І саме у цю чудову пору ми вітаємо жінок, адже жінка уособлює у собі найкращі весняні якості. Тож, нехай на ваших обличчях завжди сяє сонячна усмішка,  нехай збуваються усі бажання, надії та мрії!

У цей святковий день зичу Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту і Божої благодаті! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, у душі завжди панує весна, а Ви залишайтеся завжди такими ж чарівними й неповторними.

Будьте щасливі та успішні!

З повагою,

Глобинський міський голова                                                                Станіслав Джусь