Покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 11:04

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті великого українського поета Тараса Шевченка. Імя Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.

На знак вшанування пам’яті Великого Кобзаря, до 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 9 березня 2021 року очільник громади та працівники виконавчого комітету Глобинської міської ради поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка у м.Глобине.

«Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли Україна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, і у своїх творах закликав до цього співвітчизників. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання», - зазначив міський голова Станіслав Джусь.