Оприлюднено проєкт Програми «Енергоефективність та енергозбереження на об’єктах комунальної власності Глобинської міської територіальної громади» на 2021 рік»

Дата: 09.03.2021 16:16

Фото без описуНа виконання розпорядження міського голови від 19.02.2021 №93/02-05-АГП «Про розробку Програми «Енергоефективність та енергозбереження на обєктах комунальної власності Глобинської міської територіальної громади» на 2021 рік» відділом соціально-екномічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради розроблений проєкт Програми «Енергоефективність та енергозбереження на обєктах комунальної власності Глобинської міської територіальної громади» на 2021 рік.

З проєктом Програми можна ознайомитися на офіційному сайті Глобинської громади у розділі «Програми і порядки».

Пропозиції та зауваження прохаємо направляти на електронну адресу відділу соціально-екномічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради gl-veri@ukr.net  до 19 березня 2021 року включно.