Свято у Заможному

Дата: 10.03.2021 17:03

Святковий концерт «Тільки в нас на Україні жінки милі і вродливі» відбувся в Заможненському сільському закладі культури.  З добрим і сонячним святом жінок вітали учасники художньої самодіяльності: Григорій Заволока, Тамара Махтєєва, Ольга Бабенко, Тамара Стопник, Лідія Гурба, Світлана Заволока, Катя Луцик, Настя Гайова, дует «Волошки»: Анжела Мариндич та Яна Павленко. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям. Програма святкового концерту була динамічною та цікавою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися музичними та театралізованими концертними номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

Вітаючи присутніх у залі жінок завідувач Заможненським сільським будинком культури Любов Каранда побажала їм любові у серцях, добробуту та злагоди в родинах.