A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошено конкурси на заміщення вакантних посад

Дата: 12.03.2021 16:04
Кількість переглядів: 995

Фото без описуВиконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи  виконкому Глобинської міської ради. 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра в галузі знань «Інформаційні технології», без вимог до стажу роботи, володіння діловою українською мовою.

Досвід роботи з комп'ютерним, офісним, мережевим та мультимедійним обладнанням; знання стандартного програмного забезпечення на рівні експерта; знання мережевих технологій, принципів роботи основних мережевих сервісів та протоколів; володіння навичками програмування та веб-дизайну.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон: 24-3-74, 25-5-40

*** 

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади «спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Глобинської міської ради» (робоче місце знаходяться у селі Землянки). 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача. Без вимог до стажу роботи.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про освіту, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 25-5-40, 24-3-74


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень