A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Нарада із старостами сіл з організаційних питань діяльності громади

Дата: 29.03.2021 17:44
Кількість переглядів: 1030

26 березня міський голова провів нараду із старостами сіл з організаційних питань діяльності громади. Начальники структурних підрозділів виконавчого комітету Глобинської міської ради та керівники комунальних установ Глобинської міської ради з метою налагодження конструктивної взаємодії та ефективної співпраці інформували старост про основні особливості та юридичні питання, що виникають в організаційній діяльності сільських рад після об’єднання із Глобинською міською територіальною громадою, про взаємодію та вдосконалення роботи у сфері захисту та реалізації прав дітей, про реалізацію ініціатив жителів громади та заходи з енергоменеджменту, тощо.

З питань практичної діяльності, своїм досвідом із колегами ділилися старости Станіслав Живолуп та Тамара Кірян.

У ході наради приватний нотаріус Тетяна Колінько досить детально та ґрунтовно розповіла присутнім старостам про особливості здійснення ними нотаріальних дій.

На нараді обговорювалися питання різних сфер життєдіяльності громади, в тому числі значну увагу приділено питанню благоустрою населених пунктів громади. Старости разом із  присутніми членами комісії міської ради з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та будівництва та заступником міського голови  Олександром Артюшенком шукали ефективні шляхи організації робіт із благоустрою сільських населених пунктів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень