Нарада керівників закладів культури

Дата: 05.04.2021 17:19

2 квітня 2021 року у міському будинку культури відбулась нарада керівників закладів культури Глобинської громади.

У нараді взяли участь Глобинський міський голова Станіслав Джусь, начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Сергій Кулик, спеціалісти відділу відділу культури, спорту, сім’ї та молоді, директор КЗ «Спорт Глобинської громади» Григорій Ковш, керівники дитячих мистецьких шкіл, будинків культури та завідувачі бібліотек.

Основними питаннями, які обговорювались цього дня були: організація роботи закладів підпорядкованих відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради; графік роботи закладів культури, підготовка до підтвердження колективами звання «народний» та «зразковий»; план роботи, освітні програми (школи мистецтв) та інші.

У ході наради обговорили додержання (виконання) законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки та у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності; організацію протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають проведення репетицій творчих колективів громади, проведення культурно-масових заходів, приймання відвідувачів в бібліотеках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та інші організаційні питання з діяльності закладів культури та організації роботи культпрацівників.

Учасники наради активно брали участь у обговоренні, пропонували свої рішення і бачення багатьох спірних ситуацій, намагалися дослухатись один до одного, аби якомога ефективно скоординувати та організувати роботу закладів культури для надання якісних культурних послуг жителям громади.