До уваги громадян!

Дата: 19.04.2021 18:07

Фото без описуЗ метою визначення потреб жителів територіальної громади, Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» започатковано анкетне опитування (анкетування),  з дотримання карантинних обмежень. Анкетне опитування дозволяє, наприклад, виміряти рівень задоволеності/незадоволеності соціальним захистом у громаді, знайти відповіді на більшість питань,  які турбують  громадян.

Так як наближаються 35  роковини Чорнобильської катастрофи  наразі у всіх населених пунктах громади та по м. Глобине (в телефонному режимі) проводиться опитування (вивчення наболілих питань)  серед ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Результати  проведеного опитування буде оприлюднено на сайті міської ради  (розділ:  Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради») та враховано в подальшій роботі  структурних підрозділів та комунальних установ  міської ради.