Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2021 11:01

Сьогодні, у 35-і роковини Чорнобильської трагедії, відбулися заходи з вшанування учасників ліквідації наслідків цієї страшної аварії. Незважаючи на дощ, учасники ліквідації аварії, керівництво міської ради та працівники виконкому зібралися, щоб покласти квіти до пам’ятного знаку у центрі міста. Пам’ять тих, кого вже немає поруч з нами, вшановано хвилиною мовчання.

«Від щирого серця висловлюю вам глибоку вдячність  за самовідданість та самопожертву, які ви проявили при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Жодна статистика не скаже, скільки людських доль понівечено чорнобильським смерчем, скільки ще ліквідаторів “дотлівають” у різних лікарнях, скільки їх уже відійшло у вічність. Ваша героїчна праця – це подвиг, завдяки якому було врятоване майбутнє нащадків. Всі ви заслуговуєте найкращих слів та пошани від громади  за подароване вами чисте небо та світле майбутнє наших дітей. Щиро бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди», - звернувся міський голова Станіслав Джусь до присутніх ліквідаторів.

Потім у міському будинку культури очільник громади вручив пам’ятні медалі до 35-ї річниці аварії на ЧАЕС.