Урочистий мітинг до Дня пам’яті та примирення, Дня Пермоги над нацизмом у другій світовій війні відбувся у селі Радалівка

Дата: 11.05.2021 16:30

Дні 8 і 9 травня присвячені пам’яті тих людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям – усім загиблим і тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

9 травня жителі села Радалівки взяли участь у мітингу присвяченому Дню памяті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм проводився за участі старости села Андрія Черепа, педагогів та учнів Радалівського НВК, Вокального народного колективу "Горицвіт", Віри Мироненко та Радалівського СБК.

Фрагменти із заходу на відео та світлинах.