Святковий концерт «Свято вишиванки»

Дата: 21.05.2021 13:35

У рамках відзначення Дня вишиванки у Глобинській громаді 20 травня в Глобинському міському будинку культури відбулося "Свято вишиванки". Упродовж свята працювали виставки старовинної та сучасної вишивки та книжкова виставка від Глобинської бібліотеки-філії №1.

Гарний настрій присутнім дарували учасники святкового концерту: народний аматорський ансамбль "Горлиця", Арсен Кондуфор, Аліна Сілі, Ярослава Тесля, зразковий танцювальний колектив " Сузір'я", Діана Сорокіна, Назар Кондуфор, Вікторія Горчакова, Іван Карпенко, Віра Довженко, Діана Лазоренко, Надія Ракович, дует "Куми-щебетушки" (Валентина Дерев'янко та Світлана Швидь, с. Устимівка), Юлія Потоцька, Олександр Поповичук, танцювальний колектив "Флорес", Іванна Гаджега. Ведучі Олена Сліпих та Людмила Давидова нагадали всім про історію, культуру і магію української вишиванки.

Учасники святкового концерту

Тематична фотозона, розташована у фойє будинку культури, манила до себе гостей, запрошуюючи зробити чудові світлини на згадку про цей день