Дата: 24.05.2021 15:56

Фото без описуНа виконання  розпорядження міського голови  від  02.04.2021 № 167/02-05-АГП «Про розроблення Програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в Глобинській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки» (надалі-Програма) робочою групою розроблений проект вказаної Програми.

У відповідності до вимог Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про доступ до публічної інформації» на веб-сайті Глобинської громади оприлюднений проект Програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в Глобинській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки для обговорення та отримання пропозицій.

Текст проекту Програми можна знайти в розділі «Програми і порядки» на веб-сайті Глобинської міської територіальної громади.

Пропозиції до проєкту Програми приймаються до 7 червня 2021 року (включно) на адресу виконавчого комітету міської ради м. Глобине, вул. Центральна,285 або на електронну адресу: globino.mr@globyne-rada.gov.ua.