Навчально-польові збори з учнями ЗЗСО Глобинської МТГ

Дата: 25.05.2021 08:51

Відповідно до Програми  предмета «Захист України» та з метою закріплення знань, умінь і навичок, які  отримали учні  на уроках Захисту України протягом 2020-2021 навчального року  15.05,  19.05. та 21.05.2021 року відбулись триденні навчально-польові збори з учнями ЗЗСО Глобинської МТГ.

Старт навчальних зборів - 15 травня на військовому стрільбищі в с. Вакуленці, в/ч А3990. Полтавським обласним територіальним центром  комплектування та соціальної підтримки організовано виконання початкової  вправи з автомата АК-74.

19 травня та 21 травня 2021року, під дбайливим керівництвом Глобинського РТЦКСП та вчителів предмету «Захист України», учні поринули у справжню військову атмосферу,  відповідно до Статуту Збройних Сил України: були поділені на групи та відпрацьовували навички вогневої, тактичної, інженерної та домедичної підготовки.

Особливістю заходу була гра «Laser tag»,  яка була організована спільно з відділом освіти виконавчого комітету Глобинської МТГ, Глобинським РТЦКСП та ГО «Гвардія».

Учні отримали масу позитивних емоцій та навичок, необхідних справжнім захисникам України.

Джерело: https://globyne-osvita.gov.ua/news/1621846081/