НАВЧАЄМОСЯ!

Дата: 28.05.2021 10:52

Домашнє насильство – це не справа родини, а злочин. Навчитись помічати насильство та розрізняти його види? Як зупинити насильство та допомогти тим, хто потерпає від домашніх тиранів? Про це говорили під час навчального семінару з питань запобігання домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Захід проведений 25 травня 2021 року Полтавським обласним центром соціальних служб.

У навчальному семінарі взяла участь завідувач відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оксана Сергіївна Недосіка.

План навчального семінару включав практичну роботу учасників в групах та обмін досвідом.  По завершенню семінару учасники отримали сертифікат «Соціальний аспект в роботі із сім’ями/особами, які постраждали від домашнього насильства».