МАРАФОН ДИТЯЧИХ СВЯТ

Дата: 01.06.2021 16:52

У Глобинській громаді розпочався марафон заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Розважальні програми для наймолодших жителів заплановані в різних частинах міста Глобине, у Великих Кринках, Радалівці, Івановому Селиші, Петрівці, Зубанях, Ярошах, Бабичівці, Устимівці, Заможному і Борисах (цікавтеся графіком проведення свят у працівників місцевих закладів культури, слідкуйте за оголошеннями у Facebook). Ця дата для підростаючого покоління - свято, а для дорослих нагадування про необхідність захищати права дітей, щоб вони росли здоровими, щасливими, гарно навчалися та відпочивали і мали змогу займатися улюбленими справами.

Днями свято під назвою «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» відбулося у «заводській» частині міста Глобине. За організації працівників БК ім.І.Франка, за підтримки Глобинської міської ради та завдяки спонсорській допомозі ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» агропромхолдингу «Астарта-Київ» дітям дарували позитивні емоції та надзвичайні враження. Свято вдалося переповненим іграми, конкурсами, руханками. А бульбашкове та пінне шоу викликали неабияке захоплення серед юних глобинців.