A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 15:02
Кількість переглядів: 381

Фото без описуКожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят.

 

Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році.

День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.

Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.

Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров'я дитини, які досі є однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах.

Міжнародний день захисту дітей має свій символ. Це прапор зеленого кольору, на якому зображена наша планета, довкола котрої розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей.

Тож саме сьогодні, працівниками Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» проведено виїзди до сіл громади, де проживають сім’ї з дітьми, у складі яких є діти з інвалідністю підгрупи А, та вручено продуктові набори. Реалізувати даний захід нам допомогли спонсори ГК «Глобино» (Пархоменко Р.М.) та СВ «Агросвіт» (Ведмідь В.Г.)

 

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Діти - це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.

Давайте створимо для них такий світ разом!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень