Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими!

Дата: 03.06.2021 11:34

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із Міжнародним Днем захисту дітей, яке щорічно відзначають 1 червня. Це не просто веселе свято, а нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думок і віросповідання, на освіту, відпочинок і дозвілля. Тому, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, ЗЗСО Глобинської МТГ долучилися до ряду  запланованих відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради тематичних заходів:

• Флеш-акція «Барвиста планета дитинства»;
  • Флеш-акція «Літо чудова пора, всім читати пора»;
  • Виставки інформаційно-тематичних матеріалів про права дітей;
  • «Країна моєї мрії» (виставка дитячих малюнків);
  • Стріт-арт "Моя Україна" (малюнок на асфальті крейдою);
  • Фотоалея «Мій домашній улюбленець»;
  • Флеш-моб «Моя щаслива дитина».

Найцікавішими і найвеселішими були заходи: «Дивосвіт дитячих талантів» та «Щасливі шумчики». 1 червня учасники конкурсів надсилали на сторінку групи «Яскраве дитинство – щасливе майбутнє» соціальної мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/groups/842317239825908 відзняте відео.

Долучилися усі, хто мріяв показати свій талант: артистично розповідали гуморески, майстерно декламували вірші, вміло співали, танцювали, грали на музичних інструментах та відтворювали улюблені мелодії пісень незвичайними інструментами. Всі учасники заходів «Дивосвіт дитячих талантів» та  «Щасливі шумчики» отримають заохочувальні подарунки.

Щорічне свято знаменує нам надію та радість, ми хочемо бачити здійснення дитячих мрій та сподівань і прагнемо, щоб діти росли здоровими та радісними.

Діти - це наше щастя! В них - наше майбутнє! Пам'ятаймо про це!

Джерело: https://globyne-osvita.gov.ua/news/1622613826/