Робочі наради з соціальними робітниками як крок до успіху у вирішенні завдань

Дата: 04.06.2021 15:29

З 1 по 4 червня 2021 року в Комунальній установі  «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» відбулися  щомісячні наради з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома за місцем проживання, які працюють в старостинських округах та по місту. Наради проводилися  поетапно протягом чотирьох днів з дотриманням санітарних вимог (дистанція, маски).

Фото без описуСоціальні робітники були проінформовані щодо змін в законодавстві у сфері надання соціальних послуг, з призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, в організації виплати і доставки пенсій, грошової допомоги та інші. Також повторно було обговорено класифікацію, типи соціальних послуг та порядок  їх надання  згідно чинного законодавства.

Після наради соціальним робітникам було  видано спецодяг (робочі халати ) та сумки.