Вперше в місті Глобине – сімейний парад «Веселий автопарк»!

Дата: 16.06.2021 10:26

27 червня о 13.45 вперше в місті Глобине – сімейний парад «Веселий автопарк»! Запрошуємо батьків з дітьми (від немовлят і до 6 років) на власному транспорті: візочках для немовлят та для прогулянок, на машинках та
велосипедиках з батьківською ручкою, триколісних велосипедах, самокатах, біговелах, електромобілях та ін.  Проводиться попередня реєстрація учасників за електронною адресою: globinomr.kult@ukr.net (вкажіть своє прізвище, місце проживання, ім’я та вік дитини).
Реєстрація на участь у сімейному параді також відбуватиметься також і у день свята - з 13.30 до 13.45 на площі Івана Глоби! Заплануйте відпочинок родиною, прикрашайте дитячий транспорт, приходьте, спілкуйтесь, отримуйте позитивні емоції та сюрпризи!