Міський голова привітав фермерів з професійним святом

Дата: 18.06.2021 15:22

Шановні фермери, трудівники села, ветерани галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем фермера!

На території громади функціонує понад 150 фермерських господарств, які не лише створюють конкурентне середовище великим сільськогосподарським підприємствам, але й забезпечують зайнятість сільського населення та сприяють наповненню місцевого бюджету.

Сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі. Завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із вас за співпрацю, соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю! Нехай втілюються у життя найсміливіші сподівання, задуми та плани! Погожої вам днини та щедрих ужинків! Зі святом вас!

Глобинський міський голова                    Станіслав ДжусьФото без опису