Чергове засідання виконкому

Дата: 26.06.2021 09:15

25 червня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Цього разу воно розпочалося нетрадиційно: міський голова привітав та вручив подарунки від Полтавської обласної ради жителям громади – ініціаторам та переможцям конкурсів громадських ініціатив «Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2020 року», «Бюджет участі Полтавської області 2020 року» та екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року.

По завершенню урочистої частини члени  виконкому розглянули питання порядку денного.

Про підсумки двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою на території Глобинської міської ради доповів провідний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Олександр Салабай.

У ході роботи члени виконкому розглянули та погодили проекти програм: Комплексна програма Глобинської міської ради «Житло» на 2021-2025 роки, Програма підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в Глобинській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки, Програма розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, а також внесення змін до програм: Програма інформаційної підтримки діяльності Глобинської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022  роки, Програма розвитку  архівної справи на території Глобинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки, Програма інформатизації Глобинської міської ради та її виконавчих органів на 2021-2023 роки, Програма розвитку земельних відносин і охорони земель Глобинської міської ради на 2017-2021 роки.

Про організоване закінчення 2020-2021 навчального року прозвітувала начальник відділу освіти Світлана Надтока.

Загалом у ході роботи члени виконкому розглянули 35 питань порядку денного.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.